Naše masážne štúdio

Masáže, relax, regenerácia, krása a zdravie pod jednou strechou. Tak by sa veľmi stručne dalo charakterizovať zameranie nášho štúdia Majesty, ktoré nájdete v Žiline, na ul. Vojtecha Tvrdého 777/12, 010 01 Žilina. Našim cieľom je oveľa viac ako len vytvoriť príjemnú a priateľskú atmosféru. Príďte si vychutnať rôzne masáže podľa vlastného výberu, a to od klasickej masáže, cez reflexnú masáž až po bánkovanie, celotelové ošetrenia , anticelulitídne ošetrenia, antistresové a harmonizujúce kúry. Krásna pleť, pekné telo, oddýchnutá myseľ, endorfínov na rozdávanie, harmónia a pohoda – aj o tom môže byť Váš deň. Či už si k nám odbehnete z práce na dúšok relaxu a pohody, alebo sa prídete skrášliť a zregenerovať.

Ak idete na masáž prvýkrát

Nemusíte si so sebou nosiť vôbec nič, iba svoje unavené telo. Poskytneme Vám všetko potrebné vrátane príjemnej hudby, vône, sviečok a aromatických olejov.Pred masážou Vás masérka vyzve odložiť nevyhnutnú časť odevu – podľa druhu masáže. Nemusíte sa ničoho obávať, masérka Vám rada zodpovie akékoľvek otázky, alebo Vám poradí aký druh masáže je pre Vás najvhodnejší.

INFORMÁCIE PRE KLIENTOV

1. Prosím, ak viete, že budete meškať, alebo už meškáte, tak nám zavolajte čo možno najskôr. Ak meškáte viac, než 15min., môžeme  skrátiť Vašu masáž, alebo ju preložiť na iný, Vám vyhovujúci termín.

2. Ak sa na masáž neviete dostaviť z rôznych dôvodov, tak nám to prosím dajte vedieť, aby sme Váš termín vedeli poskytnúť iným záujemcom. Prosím pamätajte na to, že je lepšie odvolať masáž neskôr, než nezavolať vôbec.

3. Ak sa klient nedostaví na masáž  a je držiteľom permanentky, alebo darčekovej poukážky a masáž neodvodlá minimálne 1 hodinu pred termínom, tak masáž prepadá v prospech salónu. Klient môže požiadať o pripomenutie termínu sms správou deň pred termínom.

4. Ďakujeme za pochopenie a v prípade otázok, alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať

Benefity Masáže

Uvolňujú hormóny šťastia  Zmierňujú bolesti svalov Prevencia proti úzkosti a depresiám

Zmierňujú bolesti hlavy Zlepšujú spánok Posilňujú imunitu tela